Přátelé, kamarádi a fanoušci,

máme obrovskou radost. Ve spolupráci s Veronikou&Violet, oficiální tváří Fikyno, z.s.,  jsme si pro Vás připravili kalendáře Veronika&Violet 2019, varianta na výšku a na šířku, našeho spolku Fikyno. Nástěnné kalendáře ve velikosti A3 obsahují nádherné snímky Veroniky a vystihují její něžnost, půvab, ženskost a rebelství. Lze si vybrat z několika možností. Každou fotografií navíc doplňuje motivační citát.

 

 

Slavnostní křest proběhne v sobotu 17. 11. 2018 ve Vrbně pod Pradědem na akci Fikyno, z.s., kde tentokrát vystoupí kapela MAREŠOVÁ YASINSKI VAŠÍČEK a INNER EMPIRE. Více zde.

 

 

Zakoupit si kalendáře můžete v e-shopu zde

Bohužel je nemáme z kapacitních důvodů skladem. Každou objednávku Vám na zakázku vyrobí firma 24print, s.r.o., která Vám je i zašle na Vámi zvolenou adresu a na její účet proběhne platba. Cena se skládá pouze z výrobních nákladů a poštovného. Fikyno, z.s. si nebere žádnou provizi.

 

 

Děkujeme všem, kteří se podíleli na tvorbě:


Fotografie: Fotoateliér Jana Hozová Praha
Vlasy: Salón Identita Praha
Líčení: Martina Gillová
Grafická úprava titulní strany: Iveta A. Dučáková
Tisk a konečný prodej: 24print s.r.o.


Zvláštní poděkování patří samotné VERONICE! Děkujeme.
 
Přátelé, máme z kalendářů upřimnou radost a doufáme, že se budou líbit i Vám. Srdečně Vás všechny zveme na jejich křest 17. 11. 2018 do Vrbna pod Pradědem. 
 
 

Ať Vám snímky Veroniky dělají jen radost a těšíme se, až se s Vámi uvidíme na křtu. 

Mějte se krásně.

Fikyno, z.s.