Spolek Fikyno, z.s. zve všechny milovníky dobré muziky v sobotu 17. listopadu 2018 do Střediska kultury a vzdělávání Vrbno – STŘECHA ve Vrbně pod Pradědem, kde vystoupí kapela MAREŠOVÁ YASINSKI VAŠÍČEK s výbornou zpěvačkou Ivou Marešovou.

 

 

Dále se můžete těšit na ostravskou kapelu INNER EMPIRE v čele se zpěvačkou Veronikou Macurovou. Skupina vydala dvě studiová alba a ve STŘEŠE poprvé představí svůj akustický set, jelikož normálně hrají melodicmetal.

 

 

Iva Marešová je známá česká zpěvačka. Před několika lety vystřídala za mikrofonem Báru Basikovou v legendární kapele PRECEDENS, s nimiž nyní připravuje nové autorské album kapely. Hostovala u Blue Effect a Čechomor. Spolupracovala s Michalem Pavlíčkem (autor „Země vzdálené“). V rámci jeho koncertu zpívala pro zcela zaplněnou O2 arénu. Za hlavní roli v představení „Lucrezia Borgiabyla nominována na cenu Thálie. Více o Ivě se můžete dozvědět v našem rozhovoru zde.

 

Foto: Partrick Marek 

Ve Vrbně pod Pradědem představí fanouškům autorské skladby z alba Kéž bouře by přišla za doprovodu skvělého akordeonisty Aleksandra Yasinského a kytaristy Michaela Vašíčka. Zazní i vybrané skladby z právě připravovaného alba. Písně z obou desek stylově zapadají do Worldmusic se slovanskými kořeny, přičemž nesou různá skrytá poselství. Život. Jít za svým srdcem. Nezradit sám sebe. Skutečná láska mezi mužem a ženou. Pochopení. Odevzdání se. Zodpovědnost za svůj život. Vědomé rozhodnutí. Svoboda. Radost.

 

 

Dámy a pánové, přijďte si užít pohodový večer s dobrou muzikou a s profesionálními muzikanty. Nezapomněli jsme se postarat ani o Vaše občerstvení. Připravili jsme točené pivo i nealko. Vstupné DOBROVOLNÉ! Více na FB události zde.

 

Těšíme se na Vás 17. 11. 2018 ve STŘEŠE.