Spolek Fikyno, z.s. Vás zve v sobotu 1. října 2016 do Obecního domu Slezan v Karlovicích, kde se uskuteční první ročník nové kulturní akce s názvem Akustické Karlovice.

Hlavním programem večera bude akustické vystoupení slovenské zpěvačky Jany Čonkové, kterou doprovodí výborný kytarista Joe Hajšo. Muzikanti koncertují pod uměleckým jménem Joe&Jane. I když se jedná v České republice o poměrně neznámé hudebníky, nelze v žádném případě mluvit o amatérech. Jana i Joe se svými rockovými kapelami pravidelně hráli na těch největších rockových festivalech jak v Česku, tak i na Slovensku.

Kapela Joe&Jane představí v Karlovicích, v živém provedení, své debutové album Osudy čiar, které si budou moci následně fanoušci nechat podepsat na oficiální autogramiádě. Mimo původních autorských skladeb zazní i největší hity za posledních padesát let z oblasti hard-rocku, bluesu a jazzu.

Publikum si většinou půvabná zpěvačka a výtečný kytarista získá již během první písně a obecenstvo nespustí z kapely zrak až do posledního tónu.

 

 

V rámci Akustických Karlovic proběhne vernisáž výstavy Rocková srdce, fotografií z rockového prostředí. Autorkou těchto snímků je Iva Juráková, která například výtečně zvěčnila Ladislava Křížka a Veroniku Fialovou ze Second Chance při vystoupení na Akustických Vánocích ve Vrbně 2015. Iva fotí ovšem i zahraniční kapely jako: Within Temptation, U.D.O., Def Leppard, Deep Purple atd. Výstava Rocková srdce zůstane v Obecním domě v Karlovicích do 14. října 2016.

 

Po skončení koncertního setu Joe&Jane, vernisáže výstavy Rocková srdce a autogramiády Joe&Jane bude dále následovat volná zábava.

 

 

Kde: Obecní dům Karlovice

Kdy: 1. 10. 2016 Od: 19:30 (vstup)

Vstupné: 150 Kč

 


Bc. Milan Fišr,
předseda Fikyno, z.s.