Stalo se již tradicí, že se v předvánočním čase koná ve Vrbně pod Pradědem komorní akustická akce. Pořadatelé Akustických Vánoc ve Vrbně 2017, které proběhly ve STŘEŠE v sobotu 16. 12., si tentokrát pozvali do Vrbna Tanju s kapelou, Žántí  & Zaharu a Veroniku&Violet. Návštěvníkům akce se tak naskytla mimořádná příležitost stát se svědky ojedinělého spojení tří krásných dam s nádherným hlasem na jednom pódiu. Více zde

 

 

 

Würbenthal metalfest 2017

Spolek Fikyno, z.s. uspořádal první srpnovou sobotu v roce 2017 v Penzionu U Hradilů ve Vrbně pod Pradědem svou první open air akci s názvem Würbenthal metalfest 2017 mimo doprovodného programu pro celé rodiny si návštěvníci vychutnali plno dobré muziky. Více se dočtete v reportu zde.  

 

 

Akustické Vánoce ve Vrbně 2016 

Spolek Fikyno, z.s. uspořádal společně se Střediskem kultury a vzdělávání Vrbno - STŘECHA v sobotu 17. 12. 2016 Akustické Vánoce ve Vrbně 2016. Na akci vystoupila crossover-rocková kapela Second Chance s Veronikou Fialovou a hardrocková kapela Merlin s Danem Horynou (Vitacit). Na report z akce se můžete podívat zde.   

 

 

"Nippon!" - přednáška o Japonsku Terezy Brussové 

 

 

 "Krajní meze" - výstava fotografií přírody Evy Komárkové 

 

 

"Rocková srdce" - výstava fotografií z rockového prostředí Ivy Jurákové 

 

Akustické Karlovice 2016

Spolek Fikyno, z.s. uspořádal v sobotu 1. října 2016 v Obecním domě Slezan v Karlovicích první ročník Akustické Karlovice 2016na report z akce se můžete podívat zde

 

 

Akustické Vánoce ve Vrbně 2015

Předseda spolku a místopředsedkyně spolku Fikyno, z.s. v sobotu 5. prosince 2015 uspořádali společně se Střediskem kultury a vzdělávání Vrbno - STŘECHA první ročník Akustických Vánoc ve Vrbně, článek o akci si můžete přečíst zde.